ADANA TAHMİNLERİM - GÜZEL PROGRAM

ABRAJ: Katılmış olduğu her iki koşusunda da gayet başarılı performanslar gösteren ABRAJ, ilk defa Adana kumunda start alacak. Özellikle son koşusundaki performansını yansıtması durumunda ABRAJ' ın dişine göre grubu rahatlıkla geride bırakması gerekiyor. Eğer piste uyum sorunu yaşarsa ilk ciddi rakibi EZGİLİ devreye girecektir. ABRAJ' ı rakibinden çok daha şanslı görsem de EZGİLİ' de ayağına seri bir safkan olduğu için çıktığı gibi bitirebilir. İstanbul pistindeki yarışı dikkatimi çekmiş olmasına rağmen uzunca bir ara veren DASKYLEION, bir başka şanslı isimdir. Adana ya erken getirilen bu isim, süratli rakiplerinin birbirlerini yıpratması durumunda yapacağı sprintiyle ilk ayaktan kupon bırakmayabilir. Son olarak ise, MARANTZ diyorum. Ankara da vasatı aşamayan bu safkan, Adana' ya getirildikten sonra muhteşem dereceleri galopları ile bu koşuya hazırlandı. İdmanlarındaki değişimini koşuya yanstıması halinde mutlaka etkili olacaktır. İlk ayakta riske girmiyor ve önerdiğim dört safkanla birinci ayağı geçiyorum.  

 

DEEP QUEEN - GOLDEN SCALE - DORA MAAR: Özel takibimde olan DEEP QUEEN, GOLDEN SCALE ve DORA MAAR uzayan mesafede çok şanslı olacak isimlerdir. Bu üç safkanı ayrımsız kuponlara yazmanızı tavsiye ediyorum. Daha geniş kupon üyelerimiz; DELİ ÇİRE, ROSE DAILY ve  MARA NEHRİ' ne şans verebilirler.  
  
ENDEREFE: Kazandığı her koşusunda banko önerdiğim ENDEREFE bir kez daha bankom olacaktır. KIYAMET, BEŞİRYILDIZ ve FATOŞCAN gibi rakiplerinin seri safkanlar olması sebebiyle bu safkanların hemen arkasında koşuyu 3-4 götürecek olan ENDEREFE' nin düzlükte yapacağı güçlü atakları ile uygun rakipleri önünde bir kez daha kazanmasını bekliyorum. ENDEREFE bana göre günün en sağlam bankosudur.  
  
DISTAN RISING: Son koşusunda daha sert rakiplerini mağlup eden DISTANT RISING, banko önereceğim bir başka isimdir. ÇAĞANTERCAN ve GLENDOR gibi seri isimlerin yanı sıra, EMPIRE CITY, KREM ve SELMET' in ön grupta yer tutacak olması, kuşkusuz DISTANT RISING' ın ekmeğine yağ sürecektir. Sabırlı bir bekleme yapması durumunda, düzlükte yapacağı atakları ile dişine göre grubu geride bırakmasını beklediğim DISTAN RISING bir diğer bankomdur. Daha geniş kupon üyelerimiz müthiş bir form sıçraması yapan GLENDOR' u rakip olarak değerlendirebilirler. Tabii kazanması için, önde bekleme ya da, çıkışla beraber kesinlikle liderliği alması gerekmektedir. Yoksa kazanan isim DISTANT RISING olacaktır.  
  
PASTACI: Müthiş bir değişime uğrayan PASTACI, son koşusunda cazip durumda olmasına rağmen ilk sıradan önerdiğim isimdi. Nitekim beni yanıltmayarak kazanan PASTACI, bu defa daha başarılı olacağı uzun mesafede start alacak. O gün geride bıraktığı SIRRA KADEM' i kısa mesafede geride bıraktıysa uzayan mesafede daha etkili pilotuyla geçmesi çok çok yüksek ihtimaldir. Rakibi SIRRA KADEM değil, CANBAMKA, ALPSOY ve SARAYCAN olabilir.   
  

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK:1,,7,2,5
2.AYAK:2,12,9,,,7,6,5
3.AYAK:4
4.AYAK:2/4
5.AYAK:8,,10,9,1
6.AYAK:3,17,4,10,16,8,6,1,2,7,5,11 
 

YEDİLİ PLASE ŞABLONUM:

1.AYAK:10
2.AYAK:1
3.AYAK:2,12,9
4.AYAK:4
5.AYAK:2
6.AYAK:8
7.AYAK:3,17,4,10,16,8 
 

ŞABLONU YATIRABİLECEK İSİMLER:

1.AYAK: YOK
2.AYAK: SPEED RUNNER, KAR, NIKKA, GREEN PUSS, 
3.AYAK: FATOŞCAN, KIYAMET, BEŞİRYILDIZ, ALŞALLI
4.AYAK: YOK
5.AYAK: EMİR SULTAN, SIRRA KADEM,ELPECAN
6.AYAK: YOK 
 

Herkese bol şans ve iyi hafta sonları dilerim.
 1. Yazan : 1453Cenk

  Başlık : ŞABLONU YATIRABİLECEK İSİMLER

  Üstad, ŞABLONU YATIRABİLECEK İSİMLER“i sürekli yazarsan bizim lehimize olacaktır. Çünkü bugün, altılıya yetişemedim senin beşli şablonunu ŞABLONU YATIRABİLECEK İSİMLERle birlikte yatırdım ve sayende beşliyi buldum. 11 Ekim Cumartesi günü Ankara yarışlarında senin 5,6 verdiğin yere bende UNICORNUS(8) ile EZ SALVADOR(9)“u ekledim fakat DOĞAN MAHMUT(2) dan yattım altılıda 5“de kaldı eminim sen dört atla veriridin bizde güzel bir ikaramiye kazanırdık. Yani kısacası ben oyunlarımda senin ŞABLONU YATIRABİLECEK İSİMLERinede yer veriyorum, bundan sonrada sürekli bekliyorum inşallah. Şimdiden iyi bayramlar dilerim...


 2. Yazan : nalbantcı_34

  Başlık : yazık oldu

  vallahi emeklere yazık şu canım şablon hic oldu ah be ümit şu şablonu yatırabilecek dedigin yazdıgn atlarıda sıkı bi eleminasyondan gecirim şablona ekleseydin keşke diyecegim ama keşkelerle olnuyor işte nasip kısmet her şey


 3. Yazan : destandeviren

  Başlık : ELPECAN HE...))

  YAHU NEN YAPIYOR EDİYORSUN YİNE ALTILIYI VERİYORSUN BÜTÜN PAYLAŞIMINDA...SEVGİLER..ÜMİT..:)


 4. Yazan : faydo

  Başlık : TEBRİKLER

  İlk dört ayakta verdiğin ilk atların kazanması büyük başarı! Tebrik ederim...


Yorum yapabilmek için üye giriş yapmalısınız.

Son Tahminler